Kalibrace a certifikace produkčních tiskáren
(ICC EXPERT)

Expertní služby jsou určené pro profesionály. Na místě u zákazníka provádíme potřebná měření. Služby najdou uplatnění v provozech produkčního tisku (hlubotisk, ofset, UV, solvent, sublimace, fototisk, fotolaby …), pro standardizaci ofsetového nebo flexo tisku, standardizace digitálního nátisku, určování zákaznických barev a jejich definice pro danou tiskovou technologii a pod.

Ceník
Hodinová sazba pro vytvoření ICC profilu (Solvent, Sublimace, Ofset a pod.)
1 200 Kč
Kalibrace pro certifikovaný digitální nátisk (EFI, ProofMaster, GMG a pod.)
6 500 Kč
K ceně navíc doprava mimo Prahu
10 Kč/km + 100 Kč/hod na cestě
* Nejsme plátci DPH

Zaujala Vás služba ICC EXPERT?

Pokud jste si vybrali některou z našich služeb, nebo máte jakoukoliv otázku, neváhejte nám napsat.

Popis služby

Jak postupujeme

Služba ICC EXPERT je řešením pro nastavení a realizaci pracovního postupu (know-how) s reálným výsledkem v produkčním tisku.

Jste klasická ofsetová tiskárna?

Bez ohledu na výrobce barev, tiskových materiálů, technologie výroby dokážeme naměřit a stanovit postup, aby jste byli schopni dodat a udržet barevnost tiskovin stanovenou vašim klientem. Navíc můžete ušetřit materiálové náklady snížením spotřeby barev a makulatury při nastavení tiskového procesu. Dle požadavků můžeme proce směrovat dle norem institutu Fogra, nebo se zaměřením na produktivitu, případně na maximální barevný gamut a kvalitu tisku.

Tisknete bilboardy nebo jste aktivní ve velkoformátovém tisku?

Pomůžeme vám s barevností při realizaci tisku na jakýkoliv materiál. Díky novým měřícím zařízením a postupům vám umožníme nastavit tiskový proces pro prosvětlený materiál (translucent, backlit, citiylight …) nebo hrubě strukturované textilie a bannery. Řešíte sublimaci, nebo potisk vlajkoviny? Máme pro vás řešení.

Požaduje klient dodržení korporátní barvy?

Je jedno, jestli se jedná o Pantone, HKS, Ral, nebo jiný systém přímých barev. Dokážeme pro váš stávající tisk definovat a nastavit konverzi barev dle konkrétního požadavku zákazníka. Chcete váš klient dodržet konkrétní barevnost od ofsetu po potisk autoplachty na kamionu? Žádný problém.

 

Provádíme taky školení pro správné nastavení a využití správy barev v předtiskové přípravě, jako i u samotného tisku.

Součástí této služby je i návrh, realizace, vybudování a zavádění workflow pro efektivní využití správy barev v celém rozsahu činností našich zákazníků. Zvyšuje se tím produktivita našich klientů při zvýšení kvality a úspor při přípravě.

Provádíme měření a kalibrace produktů a značek: Adast Dominant, Agfa, Anagraph, Aurelon, Caldera, Canon, CGS, ColorBurst, ColoRip, ColorProof XF, Creo, Dupont, Durst, EFI, Encad, Epson, Ergosoft, Esko, Fiery, FujiFilm, GamaPrint, Gandinnovations, Gerber, GMG, Grafitec Poly, Heidelberg, HP, Inca, KBA, Kodak, Lüscher, MAN-Roland, Matchprint, Mimaki, Mutoh, Nur, Océ, Onyx Graphics, Oris Color Tuner, PerfectProof, PhotoPrint, PosterPrint, PosterShop, PrintFactory, Production House, ProofMaster, Roland DGA, Scitex, Seiko ColorPainter, SoftRip, StudioPrint, Tech Ink, Teckwin, TexPrint,VresaWorks, Vutek, Wasatch, X-Proof, Xanté, Xerox, Xitron, Zünd

Profily ICC pro profesionály i amatéry na míru

Ozvěte se nám

Máte dotaz?

Tato stránka je chráněna pomocí reCAPTCHA a platí na ni zásady ochrany osobních údajů a podmínky služby Google.
Odesláním zprávy beru na vědomí zpracování osobních údajů